Szanowni Państwo, zamówienia złożone w okresie od 12.07.2024 r. do 28.07.2024 r. zostaną zrealizowane 30.07.2024 r.

Cart

S

Słownik:

SLS/SLES

To związki chemiczne powodujące lepsze pienienie się produktu, do którego są dodawane. Powodują przesuszenie skóry, zaburzają wydzielanie łoju i potu, podrażniają skórę, wywołują świąd i wypryski. Badanie pokazało również, że SLS dostając się do oczu małych dzieci może powodować ich uszkodzenie, a u osób dorosłych rozwój zaćmy.

Sól

Sól cenna jak złoto, wydobywana w różnych zakątkach świata, ma szerokie zastosowanie w kosmetyce. Działa złuszczająco, regenerująco, ujędrniająco, a masaż nią wykonany pobudza krążenie oraz rozjaśnia skórę. Zapewnia doskonałe efekty pielęgnacyjne i relaksujące. Wspomaga walkę z gromadzeniem się wody w organizmie oraz celullitem.

Spirulina

Spirulina to algi o niebiesko-zielonym kolorze. Algi te są znakomicie przyswajane przez ludzkie tkanki. Zawierają niezwykłe bogactwo substancji organicznych – aminokwasy, proteiny, węglowodany oraz nieorganicznych – związki jodu, magnezu, potasu, chloru, żelaza, wreszcie elementy śladowe miedzi, cynku, kobaltu, wanadu, strontu i innych. Spirulina zawiera niespotykanie wysoką ilość kwasu gamma-linolenowego (GLA), witamin A, E, K i z grupy B. Spirulina ma szerokie zastosowanie w kosmetyce, przeciwdziała procesom starzenia, napina, nawilża i regeneruje skóry dojrzale, suche i wrażliwe. Przy cera problemowych pomaga w ukojeniu i oczyszczeniu. Działa wzmacniająco, zmniejsza powstawanie pajączków oraz wspomaga walkę z celullitem.


Skwalan z oliwek

jest to lekki bezwonny i bezbarwny olejek. Zapewnia właściwe utrzymanie nawilżenia skóry, nie zatykając porów. Przyśpiesza penetrację składników aktywnych przez skórę, regeneruje skórę podrażnioną i popękaną. Odżywia, nawilża, dotlenia i ujędrnia skórę, poprawiając jej wygląd.

Dodaj komentarz