Cart

single product

Zioła na serce – Herbata ziołowa ZIOLOVE

19,90 

Zastosowana mieszanka ziół, opracowana przez Mateusza Senderskiego została stworzona z myślą o spokojnym wsparciu pracy serca, które można wesprzeć w postaci ziołowej herbaty naturalnej. 

Na stanie

Opis

Zioła na serce

Zastosowana mieszanka ziół, opracowana przez Mateusza Senderskiego została stworzona z myślą o spokojnym wsparciu pracy serca, które można wesprzeć w postaci ziołowej herbaty naturalnej.
Mieszanka zawiera 100% starannie dobranych ziół z polskich upraw, które zostały starannie wyselekcjonowane, aby stworzyć idealną herbatę naturalną na serce.

– kwiatostan głogu – Nie ma drugiej takiej rośliny, która dorównywałaby głogowi przydatnością w leczeniu chorób serca. Zawiera procyjanidy, które powodują łagodne obniżenie ciśnienia tętniczego. Kwiat głogu działa bezpośrednio na serce zwiększając siłę jego skurczów, nieznacznie zwalniając ich częstotliwość.

– liść melisy – Warto stosować ją w stanach napięcia nerwowego, jako środek uspokajający.

– ziele serdecznika – Zarówno polska, jak i łacińska nazwa rośliny podkreślają jej dobroczynne działanie dla serca i układu krążenia.

– ziele skrzypu polnego – Oczyszcza organizm z toksyn i wspomaga metabolizm. Korzystnie wpływa na kondycję włosów i paznokci.

– kwiat lawendy – Pobudza wydzielanie soków żółądkowych, przyspiesza trawienie, koi bóle brzucha. Wpływa korzystnie na poprawę samopoczucia.

Skład: kwiatostan głogu 30%, liść melisy 30%, ziele serdecznika 15%, ziele skrzypu polnego 15%, kwiat lawendy 15%

Sposób użycia: Saszetkę zalać wrzątkiem i pozostawić do zaparzenia. Porcja produktu do spożycia: 4g dziennie (2 saszetki)

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Uwagi! Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu suchym oraz niedostępnym dla dzieci. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży i w okresie karmienia oraz u dzieci poniżej 12. roku życia.

Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych jako uzupełnienie normalnej diety w składniki roślinne. Produkt zawiera wyłącznie substancje naturalne. Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników mieszanki.