Cart

single product

Świeca sojowa o zapachu MANGO i MANDARYNKI

37,50 

Opis

Świeca sojowa MANGO MANDARYNKA składa się ze słonecznych aromatów przepełnionych słodyczą i wyjątkowym charakterem cytrusów. To, co kryje mały słoiczek, to coś więcej niż tylko wyjątkowy aromat — to zapach, który pobudza zmysły i przenosi w egzotyczne miejsca. Słodki zapach MANGO MANDARYNKA otula wnętrza, wypełniając je najpiękniejszymi wspomnieniami. Zapach mandarynki w akompaniamencie mango tworzy fantastyczny klimat, który swoim wyjątkowym charakterem przywołuje momenty kojarzone z relaksem, odpoczynkiem i gorącymi wakacjami.

Słodki zapach zamknięty w szklanym pojemniczku

Zapach mandarynki w połączeniu z aromatem mango tworzy przepiękny, przepełniony zapachami egzotyczny klimat. Roztaczana przez nie woń jest jedyna w swoim rodzaju. Z tego powodu, już od pierwszej minuty palenia, zapach mango i mandarynki trafi w gusta każdego miłośnika oryginalnych, a zarazem pięknych połączeń zapachowych. Kompozycja aromatu mango i mandarynki idealnie sprawdza się w codziennym, domowym użyciu. Słodki zapach obu aromatów tworzy przytulny, a jednocześnie lekko egzotyczny klimat. Cytrusowa woń mandarynki wprowadza dużo świeżości, a słodycz mango jest ambasadorem dobrego samopoczucia i słonecznego nastroju.

Świeca sojowa mango mandarynka – świeżość, słodkość, relaks

Świeca sojowa mango mandarynka jest świecą uniwersalną. Cytrusowa słodycz połączona z kalejdoskopem wakacyjnych aromatów tworzy niezwykle świeżą kompozycję zapachów, która idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu. Idealnie nada się do salonów, przestronnych pracowni, a także ogrodów, tarasów, lub balkonów, gdzie cytrusowy zapach, połączony z aromatem mango może towarzyszyć relaksującym chwilom spędzonych w pojedynkę lub w gronie przyjaciół i znajomych.

Mandarynka – leader wśród cytrusów

Słodki i orzeźwiający cytrus, jakim jest mandarynka, idealnie sprawdził się w połączeniu z aromatem mango. Kompozycja tych dwóch owoców jest naturalną wypadkową połączenia nieoczywistej cytrusowości mandarynki z oczywistą słodkością aromatu mango. To wyjątkowe połączenie pozwoliło stworzyć zapach, który jest oryginalny i elegancki zarazem.

Historia powstania – świeca sojowa mango mandarynka

Świeca sojowa Emho MANDARYNKA MANGO jest odpowiedzią na pragnienie zaspokojenia słodkości zmysłów. Soczyste mango idealnie komponuje się z mandarynką, która jest cytrusem o magicznym charakterze.

Mango i mandarynka to idealny duet. Ich nietuzinkowa i aromatyczna relacja otula wnętrza domów i mieszkań, a także otwarte przestrzenie ogródków i tarasów. Aromat zamknięty w szklanym pojemniczku posiada wspaniałą moc, która swoim zapachem przynosi na myśl chwile relaksu i słodkiej elegancji.