Cart

single product

Świeca sojowa o zapachu JAŚMINOWYM

37,50 

Opis

Jaśmin to egzotyczne pnącze o niezwykle przystępnym aromacie. Jego pięciopłatkowe kwiaty są źródłem upajającego zapachu, który pokochały miliony osób na całym świecie. Aromat kwitnącego jaśminu jest najbardziej wyczuwalny tuż po zmroku. Nocna aura sprzyja niezwykłemu aromatowi jaśminu, wtapiając się w granatową atmosferę końca dnia. Jaśmin to bezapelacyjny lider w aromatycznym świecie kwiatowych aromatów. Jego popularność dominuje branże perfum, czyniąc go najdroższą esencją w świecie zapachów.

Kwiatowy zapach w Twoim domu?

Świeca sojowa JAŚMIN jest dedykowana miłośnikom kwiatowych kompozycji. Aromat jaśminu to zapach niesamowicie świeży i wprawiający w dobry nastrój. Powiększające się grono fanów tej rośliny, jest najlepszym dowodem jej świetności. Białe kwiaty, zapach kojarzący się z naturą i delikatny, a zarazem wyrazisty aromat to wizytówka wyjątkowego jaśminu, który stał się synonimem charakterystycznej i nietuzinkowej kompozycji aromatów.

Domowa kwiaciarnia w szklanym słoiczku

Wizyta w kwiaciarni już od samego początku raczy nas świeżą, kwiatową mgiełką, która pobudza naszą ciekawość i dobre samopoczucie. Świeca sojowa JAŚMIN to zapach, który kojarzy się z bogato kwitnącym ogrodem, pełnym rozpościerających się kwiatów. Jaśminowy aromat świecy to odpowiedź na nieustanną potrzebę kwiecistej świeżości w domowym zaciszu. Zapach jaśminu łączy w sobie wyjątkowy aromat, dobrą energię i pozytywne, relaksujące momenty.

Świeca sojowa — Intensywność zapachu

Świeca sojowa JAŚMIN przepełniona jest kwiatowym zapachem, który przepełni całą przestrzeń domu lub mieszkania. Aromat, który utrzymuje się przez wiele godzin, pozytywnie wpłynie na przyjmowanych gości, ale przede wszystkim mieszkańców domowego zacisza. Intensywny zapach daje o sobie znać od razu po otwarciu słoiczka. Po kilku minutach od rozpalenia świecy zapach jaśminu zaczyna wędrować po pomieszczeniach, informując o swoim przybyciu każdą osobę, która zgodzi się przyjąć kwiatowy aromat pod swój dach.

Jaśmin i jego natura

Jaśmin jest zapachem magicznym. Jego aromat przywołuje najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, kiedy to beztroska i swoboda wypełniały kadry codzienności. Świeca sojowa JAŚMIN pobudza wyobraźnię i przypomina o najskrytszych marzeniach. Jej kwiatowy zapach idealnie komponuje się z wakacyjną aurą, której naturalnym towarzyszem jest śmiech, zabawa i dobre samopoczucie.