Cart

single product

Świeca Sojowa - My forest

Świeca Sojowa – My forest

34,99 

Świeca sojowa My forest to 120ml wosku sojowego i kontynuacji naszego best sellera – Into The Woods. W świecy odnajdziesz ujmujący i aromatyczny zapach z nutami mięty, zielonego liścia i ozonu, harmonizujący z delikatnym kwiatowym sercem jaśminu i lilii, z nutami podtrzymującymi cenne drewno, bursztyn i paczulę.

Brak w magazynie

Opis

Najnowsza kolekcja świec sojowych Yush to podróż do najdalszych zakątków świata. Zapachy jakie wykorzystałam w świecach, to setki godzin prób i błędów, chciałam by każdy z zapachów opowiadał historię, malował obrazy, wypełniał miejsce, w którym przebywasz. Nowa kolekcja, to piękny słoik z ciemnego szkła z czarną zakrętką. Pojawiły się także nowe, czarne etykiety. Ta kolekcja, to minimalizm, powrót do natury i klasyka połączenia czerni z bielą, które razem tworzą wykwintną mieszankę. Świece sojowe Yush, to także idealny pomysł na prezent – świetne wykonanie, piękne słoiki i woreczek Yush, sprawią, że prezent na długo pozostanie w pamięci.

Świece sojowe palą się średnio ok. 2 razy dłużej od tych wykonanych z parafiny. Nie szkodzą zdrowiu. Knot świecy sojowej jest bawełniany  i niemalowany. Świece sojowe Yush są wegańskie, wosk nie zawiera żadnych sztucznych dodatków.

Świeca sojowa z drzewnym aromatem, paczulą, liliami i jaśminem


Świeca sojowa My forest to 120ml wosku sojowego i kontynuacji naszego best sellera – Into The Woods. W świecy odnajdziesz ujmujący i aromatyczny zapach z nutami mięty, zielonego liścia i ozonu, harmonizujący z delikatnym kwiatowym sercem jaśminu i lilii, z nutami podtrzymującymi cenne drewno, bursztyn i paczulę. Zapach lasu, ściółki i opadających liści. Cudowna harmonię w tym zapachu tworzy zapach kory drzewnej w połączeniu z liliami. Aromat paczuli podbija nuty zapachowe w kierunku czystej, naturalnej euforii zieleni.  Każda świeca sojowa zamknięta jest w szklanym słoiczku z czarną zakrętką. Każdą świecę pakujemy w czarny woreczek zgodnie z filozofią No Waste.

Zapach świecy sojowej My forest to magiczny i pełen doznań spacer po lesie pełnym świerków, sosen i drzew liściastych. Zapach przypomina mi trochę spacer w deszczu – wtedy las pachnie intensywniej i bardziej naturalnie. Zapach pobudzi Twoje otoczenie, sprawi, że Twoje ściany zakwitną, a w Twoim otoczeniu znów zrobi się świeżo i naturalnie. Ten zapach pozwala się odprężyć, odnaleźć harmonię i spokój..

Zapachy badamy sprawdzając głębię, trwałość i kolor. Staraliśmy się, by świeca sojowa My forest spełniła Twoje wszystkie oczekiwania.

Skład: 100% ekologiczny wosk sojowy, niebarwiony knot bawełniany, olejki eteryczne i kompozycje zapachowe