Cart

single product

Kula do kąpieli Pomarańczowo – Goździkowa

6,99 

Codzienna kąpiel to nie tylko zabieg niezbędny dla zachowania poczucia komfortu i higieny, ale również rytuał, który ma na celu rozluźnienie ciała i zrelaksowanie umysłu. Aby czynność ta stała się czymś jeszcze przyjemniejszym niż do tej pory, warto wzbogacić ją nowe doznania, oferowane przez kule do kąpieli. Produkty tego typu charakteryzuje efektowny i bardzo wygodny sposób użycia, a także różnorodne działanie – na skórę, na ciało, na umysł i na zmysły. 

Brak w magazynie

Opis

Co zawiera kula do kąpieli pomarańczowo-goździkowa?

Kula do kąpieli w wariancie pomarańczowo-goździkowym to niewielki, lecz bardzo wydajny produkt, który sprawnie rozpuszcza się w ciepłej wodzie, uwalniając zawarte w swoim składzie substancje i kompozycje zapachowe. Prezentowana kula do kąpieli zawiera wyłącznie naturalne składniki, nadające jej nie tylko niezwykle intensywny zapach, ale również bardzo cenne właściwości. W składzie produktu obecne są oleje i masła, czyli olej z pestek winogron oraz masło shea. Oba te składniki działają na skórę odżywczo, nawilżająco i ochronnie, zapobiegając jej nadmiernemu przesuszaniu oraz dbając o zachowanie jej jędrności i elastyczności. Kule do kąpieli pomarańczowo-goździkowe bogate są także w naturalne olejki zapachowe, takie jak olej z kwiatów pomarańczy czy olej z pąków drzewa goździkowego. Obydwa olejki wpływają kojąco na umysł, pobudzają go i relaksują, a także rozgrzewają ciało i pozwalają mu wyzbyć się napięć oraz łatwiej złagodzić skutki codziennego stresu. 

Jakie korzyści niesie stosowanie kul do kąpieli?

Naturalne kule do kąpieli w przeciwieństwie do zwykłych żelów czy płynów nie zawierają substancji wysuszających i podrażniających skórę. Są wolne od sztucznych związków chemicznych, barwników i kompozycji zapachowych, które mogą wywoływać reakcje alergiczne. Swój zapach zawdzięczają naturalnym olejkom, a działanie składnikom aktywnym, które dostarczają skórze cennych substancji odżywczych, regenerujących i nawilżających. Kule do kąpieli to prosty sposób na zadbanie o odpowiedni poziom nawodnienia komórek skóry. Obecne w nich oleje stanowią bowiem doskonałe źródło kwasów tłuszczowych, witamin i minerałów, pozwalających na odbudowę bariery lipidowej naskórka, a także na wzmocnienie i upiększenie skóry. Jednocześnie korzystanie z kuli do kąpieli to rytuał przyjemności dla ciała i umysłu. Wydobywający się z niej zapach pobudza zmysły, koi nerwy i pozwala zapomnieć o troskach dnia codziennego. 

Kula do kąpieli o zapachu pomarańczy i goździków to produkt idealny przede wszystkim na sezon jesienno-zimowy, kiedy podczas kąpieli pożądane jest uczucie przyjemnego rozgrzania i pobudzenia. Aromat ten doskonale sprawdzi się jednak przez cały rok, zwłaszcza pod koniec wyjątkowo stresujących i wyczerpujących psychicznie dni. Kula do kąpieli pomarańczowo-goździkowa stanie się w takim przypadku idealnym naturalnym remedium na nerwy, stres i przemęczenie. Pozwoli zregenerować zarówno umysł, jak i ciało, a dodatkowo pozostawi skórę miękką i gładką w dotyku oraz długotrwale i przyjemnie pachnącą. 

Indegredients/składniki : Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Starch, Vitis Vinifera Seed Oil, Butyrospermum Parkii Seed Butter, Eugenia Caryophyllus Bud Powder, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil. 

Waga netto: 80 gramów