Cart

single product

Opis

  • Pojemność: 50 ml
  • Butelka z ciemnego szkła z atomizerem
  • Kraj pochodzenia: Francja

Ekologiczny hydrolat z kocanki, sprowadzany z niewielkiej destylarni, położonej na malowniczym południu Francji.

Kocanka, ponieważ pracowałyśmy nad nią długo i zdalnie (szykując stosy tłumaczeń z francuskiego i dokumentów rejestracyjnych), na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ziołowy produkt kosmetyczny tuningowany miłośnie smartfonową autokorektą.

-“I co z tą kochanką?” – pytałam Szwagra w pełnych tęsknoty SMSach.

-“Siedziałem znów po godzinach, a kochanka znów nie przyjechała!” – relacjonował w odpowiedzi i w emocjach powyższy.

-“Badaliście już kochankę?” – dociekała w tym czasie Urszula, a lab odpowiadał jej, że owszem, badali, i “jest cudowna, ale śmierdzi okropnie”.

Tłumacze, pracownicy produkcji, dystrybucji i promocji (czyli będzie tego 4 osoby zaangażowane, bo firma jednak niewielka 😉 ) miesiącami wymieniali wiadomości wzbudzające zazdrość i podejrzenie w najspokojniejszych nawet partnerach i stała się nawet kocanka zarzewiem kilku płomiennych kłótni.

Telefony, tablety i komputery udowadniały nam zaś konsekwentnie i stale, że algorytmy swoje wiedzą, jednak kocanka jest materiałem na niezłą historię miłosną.

My też uważamy, że jest, choć chwilę zajęło nam, aby zrozumieć, że warto dla niej oszaleć.

Kocanka to prawdziwy skarb!

Do przygotowania 50 ml hydrolatu użyto aż 100 g materiału roślinnego.

O hydrolatach:

Hydrolaty powstają podczas destylacji części lub całości roślin parą wodną. Jednym słowem, są to wodne wyciągi kwiatowe/ziołowe. Zatrzymują substancje aktywne roślin, z których zostały przygotowane stanowiąc idealny, naturalny sposób na odświeżenie i nawilżenie skóry. Zalecamy ich stosowanie podczas demakijażu, oczyszczania skóry lub celem jej nawilżenia, tuż przed nałożeniem olejku lub kremu. Ich piękne zapachy działają aromaterapeutycznie, relaksując, łagodząc stres lub dla odmiany – pobudzając do działania.

Powyższy produkt jest w 100% naturalny – jego zapach, kolor i konsystencja mogą się więc nieznacznie różnić w zależności od partii.

Hydrolat z kocanki – Działanie

Ten intensywnie ziołowy destylat może być stosowany do pielęgnacji każdego typu cery (suchej i wrażliwej, alergicznej, trądzikowej, problematycznej oraz cierpiącej na łuszczycę).

– odświeża skórę
– niweluje świecenie się skóry
– zmniejsza niedoskonałości
– wygładza skórę
– łagodzi zaczerwienienia i wyrównuje koloryt skóry
– daje odczucie ujędrnionej skóry

– posiada właściwości kojące

Hydrolat z kocanki – Sposób użycia:

tonik, odświeżającą mgiełkę do twarzy, aromatyczną wodę (np. do pościeli), bazę pod olejek/krem Nakładaj bezpośrednio na skórę, spsikując ją przy użyciu atomizera lub dozując uprzednio hydrolat na płatek kosmetyczny.Przechowuj w miejscu chłodnym, suchym i zacienionym.

 

Skład:

Ingredients (INCI): Helichrysum Italicum Flower Water, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate
Skład (tłumaczenie): Ekologiczny hydrolat z kocanki, ferment z rzodkwi