Pumeks wulkaniczny 100% naturalny - Fresh&Natural

Indeks:

12,19 zł

Pumeks wykonany jest z naturalnego w 100% materiału jakim jest skała wulkaniczna pochodząca. Idealnie nadaje się do zabiegów kosmetycznych polegających na usuwaniu zrogowaciałego naskórka.

Ilość
W magazynie

Kupując ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt które mogą być zamienione na bon o wartości zł 0.20.


Pumeks wykonany jest z naturalnego w 100% materiału jakim jest skała wulkaniczna. Idealnie nadaje się do zabiegów kosmetycznych polegających na usuwaniu zrogowaciałego naskórka.

Zawiera naturalne surowce cechujące się dużą trwałością i wytrzymałością na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki temu pumeks jest przyjazny dla skóry, umożliwia sprawne zniwelowanie zgrubień na powierzchni stóp i jest przeznaczony do długiego użytkowania. Posiada sznurek.

Rezultat: Wygładzona, wyrównana i miękka skóra stóp.

Jeden ze sposobów użytkowania: 

Pumeks wkładamy do miski w której następnie odbędzie się moczenie nóg. Zalewamy go wrzątkiem i czekamy aż woda  ostygnie do temperatury w której będziemy mogli zamoczyć stopy- zabieg usuwania zrogowaciałego naskórka można od tego momentu przeprowadzić tradycyjnie.

Produkt występuje w różnych wariantach, które różnią się kolorem oraz strukturą. 

Specyficzne kody

Powiązane produkty