Opis
Dla kogo?
Jeżeli masz dość płynów micelarnych, które podrażniają oczy i skórę, a do tego średnio domywają makijaż… nasz balsam jest dla Ciebie!
Co zrobi dla Twojej skóry Balsam do demakijażu Maliny i migdały?
Perfekcyjnie zmyje nawet wodoodporny makijaż. Dodatkowo zaskoczy Cię konsystencja – balsam zamienia się w olejek, gdy tylko go dotkniesz 🙂 Nie wysuszy i nie podrażni Twojej skóry.
Sok z aloesu poza zawartym w sobie bogactwem mnóstwa witamin, działa nawilżająco i łagodząco oraz przeciwzapalnie.
Olej ze słodkich migdałów doskonale radzi sobie z szorstką i napiętą skórą, a także działa przeciwstarzeniowo i nawilżająco. Sprawia, że skóra odzyskuje swój utracony blask.
Zastosowanie
Nabierz i rozpuść odrobinę balsamu w rękach. Nałóż na skórę twarzy i wmasuj – również na oczach. Następnie zmyj balsam ciepłą wodą.
Skład
Ingredients/Składniki (INCI): Cocos Nucifera Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Shorea Robusta Seed Butter, Butyrospermum Parkii Butter, Sodium Cocoyl Isethionate, Cetyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Parfum, CI 45100.
Ochrona środowiska naturalnego oraz sprawy związane z ekologią są nam tak samo bliskie, jak i Tobie, dlatego opakowanie produktu, na które właśnie patrzysz, nadaje się w całości lub częściowo do recyklingu.
Pamiętaj o tym podczas segregacji zużytego produktu 😉