Cart

single product

Świeca sojowa DRZEWNO KADZIDLANY

37,50 

Na stanie

Opis

Zapachowa świeca sojowa Emho o drzewno-kadzidlanym zapachu, to zapach zarówno intrygujący, jak i głęboki, który swój aromatyczny potencjał rozwija wraz z paleniem. Zawiera nuty zapachowe drzewa cedrowego, szafranu, kadzidła, mirry, piżma, drzewa sandałowego, paczuli, frezji  bergamotki. Te aromaty trafią w gust zarówno żeńskiej, jak i męskiej części entuzjastów oryginalnych zapachów. Pod tym względem jest to niezwykle uniwersalny zapach dla amatorów intrygujących zapachowych doznań, które pozostają w pamięci.

Świeca sojowa – Skąd pomysł na taki zapach?

Drzewno-kadzidlane zapachy są zmysłowe i rozkoszne jednocześnie. Ten zapach buduje wyobrażenie ciężkich klimatycznych przestrzeni czerpiących ze stylu rustykalno-industrialnego, a zarazem stylu vintage okraszonego nutą nowoczesności. Z pewnością można go określić jako charakterny zapach, który jest jednocześnie uniwersalny.

Zapachowa świeca sojowa Emho o drzewno-kadzidlanym zapachu została stworzona z pasji do natury i jej zapachów. Trzeci aromat, który pojawia się w trakcie palenia świecy, ma za zadanie zaspokoić każdą zapachową fantazję za sprawą delikatnej nuty elegancji i surowości.

Kilka słów o zapachu

Zapach tej świecy charakteryzuje się cięższym i bardziej dominującym aromatem. Jest nieco dymny, ale jednocześnie ma w sobie charakter słodkości. Mimo to nie jest ani agresywny, ani drażniący. Można go zdefiniować mianem lekko niszowego zapachu, jednak za sprawą swojej delikatności, ta świeca przypadnie do gustu szerszemu gronu amatorów wyjątkowych aromatów. Świeca drzewno-kadzidlana jest połączeniem wielu wyjątkowych olejków, które razem tworzą unikalną, jedyną w swoim rodzaju całość. Drzewo cedrowe i kadzidlany zapach, są bohaterami pierwszoplanowymi, jednak w trakcie głównego aktu słodkie nuty przyćmiewają gorzkie aromaty kadzidlanych gwiazd.

Świeca sojowa drzewno-kadzidlana wprowadza w spokojny i relaksujący nastrój. Idealnie komponuje się z wieczornym relaksem i dniami spędzonymi pod ciepłym kocem. Ten zapach zaprzyjaźnia się z wnętrzem, zapraszając do odpoczynku z kadzidlaną nutą w towarzystwie drzewa cedrowego.

 

Świeca sojowa – zrelaksuj się w jej towarzystwie.

Świeca sojowa emho została stworzona z myślą o ciepłym klimacie romansującym z dobrą i przepełnioną spokojem energią.