Cart

single product

Świeca Sojowa - Wanderlust

Świeca Sojowa – Wanderlust

34,99 

Sojowa świeca Wanderlust, to uczta dla miłośników podróży i odkrywania świata. Zapach, który rozbrzmiewa czarną porzeczką ze słonecznej Korsyki, bergamotką z Włoch, jabłkami z Francji czy amerykańską brzozą. Aromatyczne nuty zapachowe, które podnoszą i pobudzają do aktywności i ciekawości świata.

Czas palenia: ok. 25 godzin
Pojemność: 120ml

Brak w magazynie

Opis

ŚWIECA SOJOWA Z CZARNĄ PORZECZKĄ, BERGAMOTKĄ, JABŁKAMI I BRZOZĄ

Świeca sojowa Wanderlust to 120ml wosku sojowego z najcudowniejszymi aromatami: czarną porzeczką z Korsyki, bergamotką, dojrzałymi jabłkami i brzozą.  Część z naszych klientów w Wanderlust odnajduje także zapachy kory i aromatycznej żywicy. Każda świeca sojowa zamknięta jest w szklanym słoiczku z czarną zakrętką. 

Zapach Wanderlust to podniosły i aromatyczny zapach. Aromaty owoców i naturalnych nut, to nasza kolejna inspiracja dla Ciebie. Koniecznie wypróbuj na randce, romantycznej kolacji czy wspólnej kąpieli. Nasza świeca sojowa posłuży za idealny dodatek do masażu lub przy seansie ulubionego filmu.

Zapachy badamy sprawdzając głębię, trwałość i kolor. Staraliśmy się, by świeca sojowa Wanderlust spełniła Twoje wszystkie oczekiwania.

Skład: 100% ekologiczny wosk sojowy, niebarwiony knot bawełniany i kompozycja zapachowa