Cart

single product

Świeca sojowa After Hours

Świeca sojowa After Hours

34,99 

Sojowa świeca After hours, to uczta dla miłośników mocnych i wyrazistych zapachów. Zapach, który otwiera świeży grejpfrut i akord morski oraz drzewna baza z drewna gwajakowego, paczuli, mchu dębowego i ambry. Te aromatyczne nuty zapachowe, zaznaczają swoją obecność jednoznacznie, podnoszą i pobudzają do aktywności.

Czas palenia: ok. 25 godzin
Pojemność: 120ml

Brak w magazynie

ŚWAFTHOU ,

Opis

ŚWIECA SOJOWA Z GREJPFRUTEM, PACZULĄ I AMBRĄ

ŚWIECA SOJOWA AFTER HOURS to 120ml wosku sojowego z najcudowniejszymi aromatami: grejpfrutem, drzewną bazą, paczulą i ambrą. część z naszych klientów w after hours odnajduje także zapachy cytrusów i aromatycznej żywicy. Każda świeca sojowa zamknięta jest w szklanym słoiczku z czarną zakrętką.

Zapach After hours otwiera świeży grejpfrut i akord morski oraz drzewna baza z drewna gwajakowego, paczuli, mchu dębowego i ambry.  Koniecznie wypróbuj na biurze, podczas spotkania ze znajomymi czy podczas spędzania wolnego czasu z rodziną. Nasza świeca sojowa posłuży za idealny dodatek do masażu lub przy seansie ulubionego filmu.,

Zapachy badamy sprawdzając głębię, trwałość i kolor. Staraliśmy się, by świeca sojowa After hours spełniła Twoje wszystkie oczekiwania.

Skład: 100% ekologiczny wosk sojowy, niebarwiony knot bawełniany i kompozycja zapachowa