Cart

Dłonie i stopy

Pumeks naturalny – Dlaczego warto korzystać z naturalnych rozwiązań?

Przybory kosmetyczne naturalnego pochodzenia cieszą się coraz większą popularnością. Konsumenci coraz większą wagę przywiązują do ekologicznych rozwiązań. Działanie to przyczynia się do

Olej Jojoba. Co to takiego?

Z pewnością słyszeliście o oleju Jojoba i jego znakomitych właściwościach, które pozytywnie wpływają na wygląd skóry, włosów oraz paznokci, jednak jeżeli nigdy nie zetknęliście się z tym naturalnym produktem warto, abyście przeczytali dzisiejszy wpis. Opowiemy w nim o zastosowaniu oleju Jojoba oraz o tym, czym właściwie jest ten niezwykły olejek i kiedy warto zacząć go stosować.

Pielęgnacja dłoni – jak sprawić by była skuteczna?

Skóra dłoni jest nieustannie wystawiana na trudne warunki atmosferyczne. Latem wysmagana ciepłym wiatrem, bezpośrednio odczuwa spadek temperatury podczas jesiennej i zimowej zawiei.  Ciężko ją ochronić przed podrażnieniami i wysuszeniem tym bardziej, że rąk używamy bez przerwy we wszystkim, co robimy. Dziś przedstawimy kilka tricków, które sprawią, że pielęgnacja tej części stanie się szybsza i przyjemniejsza. Napiszemy też o tym, jak prędko zahamować skutki zaniedbania i domowymi sposobami ukoić sfatygowaną skórę dłoni.

Pielęgnacja stóp – na czym polega i co daje?

Wysoka temperatura na dworze sprawia, że chętnie zamieniamy trampki, balerinki i czółenka na sandały. Co zrobić, aby zmęczone zimą stopy prezentowały się zdrowo i estetycznie? Przekazujemy kilka rad, jak i po co dbać o skórę stóp.

Dłonie vs. mróz – piękne ręce zimą!

Gładkie dłonie i wypielęgnowane paznokcie to wizytówka każdej kobiety. O ich piękny wygląd musimy zadbać w szczególności zimą, ponieważ to one zwykle w największym stopniu wystawione są na chłód i zimny wiatr, a także na gwałtowne zmiany temperatury otoczenia.

Skóra. Jak przygotować się na zimowe chłody?

Jesienią i zimą nasza skóra jest narażona na ciągłe zmiany temperatur. Na dworze atakuje nas zimne, suche powietrze i przeszywający wiatr lub siarczysta ulewa, która nie ma nic wspólnego z ciepłym, letnim deszczykiem…

Regeneracja skóry – na czym polega?

Tak jak nasze ciało potrzebuje odpoczynku po ciężkim dniu w pracy lub treningu na siłowni, tak skóra wymaga odpowiedniej regeneracji, by pełnić swoje funkcje.

Składnik: Olejek cytrynowy

Wykorzystywany w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, chemicznym i kosmetycznym. Jedni go kochają, inni nienawidzą za charakterystyczny, intensywny zapach. Olejek cytrynowy łączy w sobie jednak szereg właściwości leczniczych, dlatego zasługuje na uwagę osób zainteresowanych naturalną pielęgnacją.