Kosmetyki Fresh&Natural – co warto wiedzieć?

Było o filozofii Fresh&Natural, chęci dzielenia się wiedzą i głównych założeniach oraz celach marki. Dzisiaj kilka słów o materii, czyli o naszych produktach, w gruncie rzeczy zaś o tym, w jaki sposób filozofia zespołu F&N przekłada się na to, co powstaje w naszej pracowni.

Kosmetyki, które wytwarzamy podporządkowane są idei pielęgnacji ciała w harmonii z przyrodą. Zależy nam na tym, by człowiek jako część natury czerpał z jej zasobów, to co najbardziej wartościowe, a w zamian odwdzięczał się szacunkiem do jej darów i rozsądkiem w ich eksploatowaniu. Dlatego właśnie mieszaniny powstałe w naszej manufakturze są w pełni wegetariańskie oraz testowane wyłącznie na nas samych. To że samodzielnie testujemy nasze kosmetyki niesie za sobą więcej niż jedną korzyść. Zwierzęta nie cierpią, a my uczestniczymy w procesie produkcji od samego początku do samego końca, mogąc bez przeszkód weryfikować przepisy i wprowadzać zmiany tak, by dostarczyć Wam receptury najwyższej jakości.

Każdy kosmetyk Fresh&Natural łączy w jednym opakowaniu kilka z następujących funkcji: oczyszczania, regeneracji, natłuszczania, odżywiania, masażu i aromaterapii. Zawierają naturalne oleje roślinne, które oprócz swoich właściwości pielęgnacyjnych i ochronnych, mają tę zaletę, że pozwalają skórze swobodnie oddychać. Naturalne, świeże i specjalnie dobrane składniki sprawiają, że korzyści oraz przyjemność płynące z używania produktów nie mają sobie równych.

Kosmetyki, które zawierają naturalne substancje, przywracają skórze jej pierwotne funkcje. Mają za zadanie pobudzać, regulować i wspomagać naturalne procesy odnowy. Takie produkty nie dają natychmiastowych efektów, gdyż najpierw muszą pobudzić mechanizmy skóry, które dotychczas były hamowane przez kosmetyki konwencjonalne.

Skóra to największy organ chroniący nasz organizm. Niestety często o tym zapominamy. W dobie zdrowego stylu życia, ekologicznego i naturalnego jedzenia, zewnętrzna pielęgnacja ciała wciąż jest bagatelizowana. Często sięga się po pierwszy produkt stojący na sklepowej półce lub zwraca się uwagę na atrakcyjną reklamę w telewizji. A przecież wszystko co wcieramy w naszą skórę, czym się myjemy i smarujemy, przenika do wnętrza naszego organizmu. Dlatego tak ważne są mądre wybory w zakresie dbania o ciało, w tym również o jego wierzchnie warstwy.

W ofercie Fresh&Natural znajdują się m.in. olejki do ciała i masażu, sole do kąpieli, peelingi cukrowe i solne, balsamy do ust. Produkty mają możliwie najkrótszy termin przydatności, więc możesz mieć pewność, że każde opakowanie jest przygotowywane specjalnie dla Ciebie i nie stoi na sklepowej półce wiele miesięcy.

Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie i podchodzimy do wytwarzania naszych produktów niezwykle profesjonalnie, dlatego kosmetyki oferowane są również w większych pojemnościach tworzonych z myślą o salonach SPA i gabinetach kosmetycznych.

Mamy nadzieję, że ten wpis uzasadnił, czemu warto inwestować w naturalną pielęgnację skóry. W kolejnym poście przedstawimy listę komponentów, których stosowanie w kosmetologii uważamy za naganne. Oczywiście żadnego z nich nie spotkasz w naszym produkcie.

Powiązane produkty

Komentarze (1)

    • Magdalena Sobol
    • 2016-10-30 13:02:36
    Jestem strasznie ciekawa tych kosmetyków